ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦЯ РАЙОННОГО ЕТАПУ ОБЛАСНОГО ФЕСТИВАЛЮ ОРАТОРСЬКОГО МИСТЕЦТВА.

Вітаємо учня 10-Д класу Харківського ліцею № 116 Євгенія Карпова, посів друге місце на районному етапі Обласного фестивалю ораторського мистецтва.

Темою фестивалю цьогоріч став вислів відомого поета Василя Симоненка «Живе лиш той, хто не живе для себе, хто для других виборює життя». Ці слова, особливо актуальні в умовах воєнного стану, знайшли відгук у небайдужих душах учнів-учасників конкурсу.

Євгеній — це харизматична, багатогранна особистість, яка вміє брати на себе відповідальність і має навички ефективної комунікації. Його виступ на фестивалі був емоційним та переконливим. Здобути перемогу допомогли ролі, зіграні в театральній студії "Діти майбутнього", заняття в «Школі лідерства» та життєвий досвід, отриманий за час повномасштабного вторгнення. Саме вміння спілкуватися, правильно будувати стратегію переговорів, навички успішної самопрезентації та блискучі ораторські здібності Євгеній вважає обов'язковими критеріями успішної особистості.