12 квітня учні Харківського ліцею №116 відвідали Аерокосмічну виставку «Всесвіт знань».

Аерокосмічна виставка «Всесвіт знань», яка стала вже традиційною подією, відбулася на майданчику «АРТ ПРОСТІР» Комунального закладу «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості». Всесвітній день авіації та космонавтики став чудовою нагодою для ХАІ продемонструвати свої досягнення та привернути увагу широкої громадськості до розмаїття світу авіації та космосу.

Учні 11х класів ХЛ №116 залюбки ознайомилися з найкращіми розробками та проектами ХАІ, з передовими технологіями та новаторськими ідеями. Кожен стенд виставки був заповнений цікавою інформацією, моделями літаків, космічних супутників та іншими матеріалами, які свідчать про високий рівень наукових досліджень та освітньої діяльності університету.

Аерокосмічна виставка «Всесвіт знань» виявилася успішним заходом, який привернув увагу як студентів і викладачів університету, так і широкої громадськості. Вона стала платформою для обміну ідеями, популяризації авіаційних та космічних досягнень, а також сприяла залученню молоді до вивчення цих напрямків. /Files/images/foto_na_sayt/photo_2024-04-12_15-33-27.jpg /Files/images/foto_na_sayt/photo_2024-04-12_15-33-08.jpg /Files/images/foto_na_sayt/photo_2024-04-12_15-34-01.jpg /Files/images/foto_na_sayt/photo_2024-04-12_15-33-48.jpg