Вітаємо переможців Всеукраїнського етапу олімпіад!

Вітаємо! Вітаємо! Вітаємо!

Учні нашої гімназії Корогодська Поліна, 9-В клас, та Пестерєв Костянтин, 8-В клас, гідно виступили на Всеукраїнському етапі учнівських олімпіад. Невимовною гордістю наповнені наші серця: Поліна посіла II місце в олімпіаді з російської мови та літератури, а Костя - III місце в олімпіаді з хімії!

Бажаємо вам подальших успіхів у навчанні, міцного здоровʼя та весняного настрою!

Щиро вітаємо не тільки наших юних геніїв, але й їхніх вчителів - Олену Сергіївну Надточий та Світлану Василівну Шкумат! Ваші професійність, терпіння, відданість улюбленій справі та натхнення уможливили ці важливі перемоги.

Окрема подяка батькам учнів. Без їхньої всебічної допомоги, розуміння та підтримки досягти цих результатів було б значно важче.

Пишаємося вами, гімназисти, та з нетерпінням чекаємо вдома!