/Files/images/Фото мэрия 2.PNG

Вибори мера гімназії

21 жовтня 2014 року в гімназії відбулися вибори мера організації учнівського самоврядування "Шкільна мерія"

Балатувалися 5 кандидатів:

1.Капліна Владислава, учениця 10-А класу

2.Бриль Владислав, учень 9-Б класу

3.Стасєвська Наталля, учениуя 8-В класу

4.Чорна Аліна, учениця 7-В класу

5.Курочка Софія, учениця 7-А класу

Перемогу отримав Бриль Владислав

/Files/сайт.jpg

/Files/DSC_5579.JPG

/Files/DSC_5593.JPG

Виступ переможців конкурсу "Юний інспектор руху" перед учнями 1-2-х класів

17 жовтня 2014 року в актовій залі гімназії відбувся виступ переможців конкурсу "Юний інспектор руху".

Учні 10-А та 10-Б класу підготували розважально- пізнавальні ігри, завдяки яким малюки на довго запам'ятали правила дорожнього руху та поведімки на дорозі.

/Files/DSC_5130.JPG

/Files/DSC_3654.JPG

Благодійний ярмарок "Ти не один"

2 жовтня 2014 року в гімназії відбувся благодійний ярмарок "Ти не один" на який гімназисти змогли виставити на аукціон поробки, зроблені власними руками.

"Торгували" на ярмарку члени організації учнівського самоврядування "Шкільна мерія"

На виручені від продажу кошти були придбані речі, медикаменти та продукти для солдатів зони АТО.

Також для учнів гімназії був оголошений конкурс листівок солдату. Виготовленні листівки були відправлені бійцям в зону АТО.

/Files/DSC_3827.JPG

/Files/DSC_3834.JPG

Конкурс юних інспекторів рухів серед 9-11-х класів 26.09.2014

У рамках місячника "Увага діти на дорозі" 26 вересня в гімназії пройшов конкурс серед 9-11-х класів агід-бригади "Юний інспектор руху" Було представленно багато різноманітних виступів, в яких діти намагалися відтворити різні ситуації на дорозі.

З умов конкурсу, переможці будуть представляти свої сценки для учнів молодшої школи.

Переможцями стали 10-А та 10-Б класи.

/Files/DSC_3681.JPG

/Files/DSC_3654.JPG

/Files/DSC_3645.JPG

Міжнародний день грамотності 08.09.2014

Грамотність- справжнє свято для людства, яке досягло вражаючого прогресу в цій області, довівши кількість грамотних людей в світі до чотирьох мільярдів.

Однак,грамотність для всіх- дітей,молоді та дорослих - ще не до кінця досягнута мета.

Сьогодні 8 вересня у нашій гімназії був проведений захід присвячений Міжнародному дню граматності.

Учні 6го та 10го класів підготували багато різноманітних віршів,приказок та навітьб театральну сценку.

На святі були присутні вчителі, гості та учні.

8 листопада в нашій гімназії відбулося святкування Дня української писемності та мови.

Гімназія була прикрашена стіннівками, які висвітлювали наочну інформацію: "Шрифтові композиції "Українська абетка"", "Нестор Літописець: до 900-річчя "Повісті минулих літ"", "Свічечка літери "і"", "Глаголиця та кирилиця" та ін.

Було проведено засідання круглого столу "Двомовність (білінгвізм) у нашому регіоні", на якому учні поділилися один з одним своїми думками з цієї проблеми.

До гімназії було запрошено ансамбль бандуристок музичної школи №13. Звучали народні пісні й музичні композиції, пісні на слова Тараса Шевченка та саундтреки до фільмів.

Святкування буде продовжено на початку нового навчального тижня.

Зі святом!

6 листопада у нашій гімназії відбулося I засідання лідерів учнівського самоуправління "Шкільна мерія".

Засідання проводилося за ініціативи лідерів самоуправління та висвітлювало план заходів, дій мерії на наступні кілька тижнів. Капліна Владислава, мер організації самоуправління, оголосила новий склад мерії та побажала усім плідної та сумісної праці.

Були розглянуті та затверджені такі питання: участь у "Дебатному клубі", обговорення завдань для представників комісій, конкурсу благодійних проектів "Добро починається з тебе", "Краще інтерв'ю з відомою людиною", виступу юних інспектооів руху, в рамках тижня безпечного руху та виготовлення тематичних стіннівок.

27 листопада в рамках благодійного проекту «Добро починається з тебе» учні 5-11-х класів відвідали Курязьку дитячу виховну колонію.

27 листопада в рамках благодійного проекту «Добро починається з тебе» учні 5-11-х класів на чолі з Бугаковою Оксаною Володимирівною, директором гімназії, Собиною Любов Миколаївною, заступником директора з навчально-виховної роботи, відвідали Курязьку дитячу виховну колонію. Керівник колонії Холод Дмитро Сергійович привітно зустрів гімназистів та ознайомив їх з умовами проживання, навчання, праці та відпочинку вихованців колонії.

Невід’ємною частиною поїздки стала екскурсія до музею ім. А.С. Макаренко. Учні відкрили для себе багато нових фактів з життєвого шляху великого педагога, а також дізналися про становлення та розвиток колонії.

Повернувшись до гімназії, діти мали змогу поділитися своїми емоціями та переживаннями. Зазначимо ті враження, які виявилися спільними для більшості:

- « Після відвідання музею в мене склалося багато почуттів, а саме: страх, здивування, переживання. Мабуть, деякі з них я не можу пояснити словами, бо вони йдуть від серця…»

- « Подивившись в очі вихованцям колонії, я зрозуміла, наскільки їм не вистачає батьківського піклування»

Учні гімназії прагнули допомогти вихованцям колонії не тільки добрим словом, а й ділом, тому подарували канцелярські товари, одяг, засоби особистої гігієни, солодощі, художні книги.

Сподіваємося, що поїздка до Курязької виховної колонії справила враження на всіх учнів та педагогів гімназії.