роботи Ради Харківського ліцею №116
на 2023/2024 навчальний рік

У 2022/2023 навчальному році Рада ліцею керувалась у своїй роботі Законами України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», Статутом Харківського ліцею №116 та Положенням про Раду Харківського ліцею №116, затвердженим 25 листопада 2022 року, практичну діяльність здійснювала згідно з планом роботи, затвердженим загальними зборами колективу ліцею.

Спільно з педагогічним та учнівським колективами, батьками учнів ліцею та громадськістю Рада ліцею сприяла пріоритетним напрямам розвитку та модернізації освітнього процесу, зміцненню матеріально-технічної бази ліцею.

Підвищенню ефективності у взаємодії з сім’єю, громадськістю, державними органами, визначенню стратегічних завдань, пріоритетних напрямів розвитку ліцею, організаційно-педагогічному забезпеченню процесу навчання та виховання учнів сприяв контроль за дотриманням Правил поведінки здобувачив освіти ліцею, Положення про надання платних освітніх послуг учням ліцею, Положення програми «Обдаровані учні Харківського ліцею №116». На засіданнях Ради ліцею обговорювалися питання про організацію роботи з національно-патріотичного виховання, проведення онлайн заходів, про організацію роботи в кабінетах метрошколи, про нагородження учнів, Похвальним листом «За високі досягнення у навчанні», Похвальною грамотою «За особливі досягнення у вивченні окремих предметів», медалями: золотою «За високі досягнення у навчанні» та срібною «За досягнення у навчанні».

Як результат спільної діяльності Ради ліцею з адміністрацією, педагогічним колективом, батьківським комітетом можна відзначити позитивні результати в напрямі підвищення рівня освітнього процесу.

Функціонувало погоджене Радою ліцею та затверджене директором ліцею Положення про надання платних освітніх послуг.

Рада ліцею заслуховувала питання про хід та результати атестації педагогічних працівників.

Формуванню безпечного освітнього середовища, духовному, фізичному, естетичному розвитку учнів, набуттю школярами соціального досвіду в органах учнівського самоврядування Рада ліцею постійно приділяла увагу.

Рада ліцею стимулювала моральне заохочення учнів. Переважна більшість членів Ради ліцею активно працювала над виконанням прийнятих рішень на засіданнях, була активною при обговоренні актуальних питань діяльності ліцею.

Радою ліцею проведена значна робота в рамках її повноважень згідно з Положенням про Раду Харківського ліцею №116 по виконанню плану роботи на 2023/2024 навчальний рік.

Пріоритетні напрямки роботи ліцею на 2023/2024 навчальний рік:

· підвищення ефективності у взаємодії з родинами учнів, громадськістю, органами освіти;

· організаційно-педагогічне забезпечення навчально-виховного процесу згідно з новими Державними стандартами початкової та загальної середньої освіти;

· сприяння впровадженню наукового управління ліцею в рамках методичної теми ліцею;

· формування безпечного освітнього середовища, сприяння духовному, фізичному, естетичному розвиткові учнів, набуття школярами соціального досвіду в органах учнівського самоврядування;

· контроль за організацією роботи з охорони праці та дотримання техніки безпеки учасниками освітнього процесу;

· забезпечення виконання рішень, прийнятих Радою ліцею.

План роботи Ради Харківського ліцею №116
на 2023/2024 навчальний рік